Diskusní fórum

Napište nový příspěvek:

 
 
 
 
 
Pole označené * jsou povinné.
Váš e-mail nebude zveřejněn.
Vyhrazujeme si právo mazat nevhodné příspěvky.
9 entries.
ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o.
Vážená paní Karasová,
děkujeme za Váš příspěvek i za kladné hodnocení naší prodejny v Litomyšli. Vaším podnětem ohledně informací v katalogu se budeme určitě zabývat.
Karasová Irena
Dobrý den ,ve vašem novém katalogu výrobků postrádám podrobnější složení produktů ,které u minulého katalogu bylo!Chtěla bych pochválit nově zrekonstruovanou prodejnu v Litomyšli kde velmi ráda nakupuji.Děkuji za odpověď Karasová
Michael Čapek - ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o.
Vážený pane Inženýre, děkuji za pochvalu, velice si toho vážím, dík ale patří určitě celému výbornému kolektivu na ŘES, který mi poskytuje veškeré potřebné zázemí a bez kterého by to vůbec nešlo. Ještě jednou díky, přeji příjemné a klidné svátky a vše nejlepší do roku 2018. M.Č.
ing. jan Trdlikát st.,
Zdravím srdečně, musím jen konstatovat, že Váš pan Michael Čapek jak se zdá rozjíždí agrární marketing s důmyslem a se zájmem. Zřejmě to již přináší či teprve "startuje" žádoucí efekty jak pro zemědělské hospodaření ZD Sloupnice,tak pro dceřinou společnost Řeznictví Sloupnice,s.r.o. Nesporně dobrý marketingový začátek k "rozpumpování" vaší lokální potravinářské produkce, jejího odbytu a k tvorbě vlastních tržeb bez zprostředkovatelů trhu. Jejich ziskuchtivost nezná leckdy- jak je známo- meze slušnosti a ze zemědělské prvovýroby očividně tahají neopodstatněné sumy peněz.
Pokud mě k tomu případně něco upřesníte či sdělíte, budu potěšen. Svou práci děláte dobře a dáváte lidem z venkova práci a tudíž živobytí.
ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o.
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz.
Ve všech prodejnách je možné platit kartou (od 150 Kč), stravenkami nikoliv.
František Zacpal
Dobrý den. Je možné ve vašich obchodech platit stravenkami nebo kartou?
Děkuji za odpověď.
Řeznictví Sloupnice s.r.o.
Dobrý den,
aktuální cenu sortimentu Vám rádi sdělí prodavačky v každé naší prodejně, pokud se jedná o nákup v maloobchodě. Pro naše velkoobchodní zákazníky je informace o aktuální ceně dostupná na lince objednávkové kanceláře a u obchodního zástupce.
Vojtěch
Dobrý den chci se optat zda najdu někde na internetovích stránkách ceny : stařeného masa. Děkuji za odpověď.
Admin
Vítejte na našem diskusním fóru. Nové příspěvky přidávejte kliknutím na tlačítko "Napište nový záznam".