Diskusní fórum

Napište nový příspěvek:

 
 
 
 
 
Pole označené * jsou povinné.
Váš e-mail nebude zveřejněn.
Vyhrazujeme si právo mazat nevhodné příspěvky.
19 entries.
ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o. wrote on 14.10.2019:
Dobrý den paní Iveto, bohužel v tomto případě je nutné si zboží objednat přímo od fy Konzum. Kdyby jste měla cestu kolem, naše nejbližší prodejna je v Ústí nad Orlicí. Děkujeme za pochopení.
iveta wrote on 10.10.2019:
d. den prosím bylo by možné si ojednat z esopu na dodací adresu prodejna konzum vamberk kam dodáváte maso diky Iveta
Michael Čapek wrote on 13.12.2018:
Děkujeme a příště se polepšíme 🙂
Miluše Frodlová wrote on 12.12.2018:
v pohodě, nechci nic řešit a kompenzovat, jen jsem tam vždy ráda nakupovala a byla spokojená se vším, jen tohle mě naštvalo a zamrzelo, protože jsem to nutně potřebovala a spoléhala na to..
ale jinak nešlo o život, takže jsem vše vyřešila, jsme jenom lidi. Hezké adventní dny a mnoho spokojených zákazníků
Michael Čapek wrote on 12.12.2018:
Vážená paní Frodlová,
za tento nedostatek se Vám velmi omlouváme a situaci na prodejně v Holicích, kde jinak vše funguje velmi dobře prověříme. Prosím ozvěte se našemu vedoucímu obchodního oddělení, panu M. Vaňousovi na tel. 736 440 357 pro kompenzaci nezdařilého nákupu. Na našich zákaznících nám velmi záleží. Ještě jednou se omlouváme.
Miluše Frodlová wrote on 11.12.2018:
chtěla bych se jen zeptat, minulý týden jsem si v dostatečném předstihu objednala v prodejně v Holicích 1,5kg uzené kýty na dnešek 11.12., bylo mi přislíbeno, dnes ve 14,30 hodin jsem dorazila na prodejnu a paní mi podala půlkilový kousíček kýty, že prý víc neměli a nepřivezi, tak bych jen chtěla vědět, jestli to tak je, že opravdu takové řeznictví nedokáže zajistit na objednávku 1,5 kg uzené kýty? Měla jsem to na večerní oslavu a musela jsem odpoledne shánět jinde... byl mi nabídnut kus krkovice, ale já chtěla vyloženě objednané a slíbené maso.
děkuji Frodlová
ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o. wrote on 4.6.2018:
Dobrý den,
velice děkujeme za pochvalu a na prodejnu vyřídíme.
Jitka Pulpitová wrote on 3.6.2018:
Dobrý den
Opět píši pochvalu pro prodejnu v Holicích
stále ochotné ,vstřícné a usměvavé paní.
Děkuji Pulpitová
ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o. wrote on 23.3.2018:
Vážený pane Augusta, velice děkujeme za pochvalu a vyřídíme i pracovníkům prodejny v Litomyšli.
Jídelnu v brzké době bohužel nechystáme.
Josef Augusta wrote on 17.3.2018:
Dobrý den. Mohu jen potvrdit kvalitu Vašich výrobků, nakupujeme ve vaší prodejně u paní Blanky Jirouškové (velice vstřícné, ochotné paní - děkujeme).
Při návštěvě Litomyšle však velmi postrádáme jídelnu ( nad prodejnou - jídla připravovaná personálem velice kvalitní, velice chutná). Uvažujete o zřízení Vaší jídelny v Tomto přenádherném městě?
S pozdravem, s přáním jen toho dobrého Vám všem, Ing. Josef Augusta.
ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o. wrote on 9.1.2018:
Vážená paní Karasová,
děkujeme za Váš příspěvek i za kladné hodnocení naší prodejny v Litomyšli. Vaším podnětem ohledně informací v katalogu se budeme určitě zabývat.
Karasová Irena wrote on 7.1.2018:
Dobrý den ,ve vašem novém katalogu výrobků postrádám podrobnější složení produktů ,které u minulého katalogu bylo!Chtěla bych pochválit nově zrekonstruovanou prodejnu v Litomyšli kde velmi ráda nakupuji.Děkuji za odpověď Karasová
Michael Čapek - ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o. wrote on 20.12.2017:
Vážený pane Inženýre, děkuji za pochvalu, velice si toho vážím, dík ale patří určitě celému výbornému kolektivu na ŘES, který mi poskytuje veškeré potřebné zázemí a bez kterého by to vůbec nešlo. Ještě jednou díky, přeji příjemné a klidné svátky a vše nejlepší do roku 2018. M.Č.
ing. jan Trdlikát st., wrote on 6.12.2017:
Zdravím srdečně, musím jen konstatovat, že Váš pan Michael Čapek jak se zdá rozjíždí agrární marketing s důmyslem a se zájmem. Zřejmě to již přináší či teprve "startuje" žádoucí efekty jak pro zemědělské hospodaření ZD Sloupnice,tak pro dceřinou společnost Řeznictví Sloupnice,s.r.o. Nesporně dobrý marketingový začátek k "rozpumpování" vaší lokální potravinářské produkce, jejího odbytu a k tvorbě vlastních tržeb bez zprostředkovatelů trhu. Jejich ziskuchtivost nezná leckdy- jak je známo- meze slušnosti a ze zemědělské prvovýroby očividně tahají neopodstatněné sumy peněz.
Pokud mě k tomu případně něco upřesníte či sdělíte, budu potěšen. Svou práci děláte dobře a dáváte lidem z venkova práci a tudíž živobytí.
ŘEZNICTVÍ SLOUPNICE s.r.o. wrote on 16.11.2017:
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz.
Ve všech prodejnách je možné platit kartou (od 150 Kč), stravenkami nikoliv.
František Zacpal wrote on 16.11.2017:
Dobrý den. Je možné ve vašich obchodech platit stravenkami nebo kartou?
Děkuji za odpověď.
Řeznictví Sloupnice s.r.o. wrote on 19.4.2017:
Dobrý den,
aktuální cenu sortimentu Vám rádi sdělí prodavačky v každé naší prodejně, pokud se jedná o nákup v maloobchodě. Pro naše velkoobchodní zákazníky je informace o aktuální ceně dostupná na lince objednávkové kanceláře a u obchodního zástupce.
Vojtěch wrote on 18.4.2017:
Dobrý den chci se optat zda najdu někde na internetovích stránkách ceny : stařeného masa. Děkuji za odpověď.
Admin wrote on 25.6.2016:
Vítejte na našem diskusním fóru. Nové příspěvky přidávejte kliknutím na tlačítko "Napište nový záznam".