Řeznické novinky

Skip Navigation Links

Klubové ceny červenec

Milé zákaznice, milí zákazníci,

červen je téměř u konce a to tedy znamená, že je před námi léto a doba dovolených, výletů a také prázdnin pro děti. Červencové klubové ceny mají zajímavé prvenství. Poprvé za celou dobu trvání našich klubových cen je toto období totožné s celým kalendářním měsícem.

Proto začínáme v pondělí  1. července a končit klubové období budeme až ve středu 31. července 2024.

V naší červencové nabídce najdete 10 výrobků s klubovou cenou, která je zvýhodněná výhradně pro naše věrné zákazníky - členy klubu. Jako vždy najdete tyto výrobky označené speciální cenovkou. Červencový klubový leták najdete níže. Máme pro Vás k ochutnání dvě novinky ve výrobním sortimentu: 

Letní soutěž

K létu již poněkolikáté patří také naše letní soutěž. Pro letošní rok jsme soutěž inovovali tak, aby výherce byl losován v každé naší prodejně. Soutěžíme tedy o 11x kredit v hodnotě 1000 Kč vč. DPH. Jak se můžete do naší soutěže zapojit? Pravidla jsou jednoduchá...

Červencové státní svátky

V pátek a sobotu 5. a 6. července 2024 budou naše prodejny zavřené.
Nezapomeňte si nakoupit maso, grilovací sortiment či uzeniny do zásoby na víkend, který má tentokrát jeden sváteční den navíc.

Přejeme Vám nejen pěkný prodloužený víkend, ale také krásný start prázdnin dětem ve vašich rodinách či blízkých lidí a přátel. Užijte si letní dny plné pohody, odpočinku a dobré společnosti přátel doplněné třeba dobrým jídlem..

 

Vaše řeznictví Sloupnice

 

KVALITU POZNÁTE PODLE CHUTI.