Řeznické novinky

Skip Navigation Links

Krůtí maso na pultech našich prodejen

Velmi nás těší, že můžeme všem našim zákazníkům nabídnout novinku. Pravidelně každé úterý se na pultech našich podnikových prodejen nově objeví krůtí maso špičkové kvality.

Vybrali jsme si dodavatele krůtího masa českou rodinnou společnost, která se věnuje produkci krůtího masa již od roku 1994. Zásady chovu i samotná praxe chovu krůt je v této české firmě na velmi vysoké úrovni. Zkrátka vybrali jsme takovou společnost, která má stejný filozofický přístup jako máme my - s jediným rozdílem - oni chovají krůty, my vepře a hovězí skot.

Krůty našeho dodavatele jsou chovány na jeho vlastních farmách od vylíhnutí až do jateční hmotnost. Na všech farmách se o krůty stará kvalifikovaný personál a zároveň jsou pod denním dohledem firemního veterináře. Pozornost je věnována tak nejen zdraví zvířat, ale i jejich životním podmínkám - pohodě.

Velká péče je věnována také krmivu. Během výkrmu se vystřídá celkem 6 různých krmných směsí připravených podle vlastních receptur. Krmivo pro krůty v žádném případě neobsahuje žádné hormony, ani růstové simulátory, dokonce ani krmivo živočišného původu. Každé zvíře dostává denně podle posledních vědeckých poznatků vypočtenou dávku všech vitamínů a minerálních látek, včetně mikroelementů. Krmiva jsou vyráběna podle přísných předpisů a jejich původ i složení je dohledatelné.

Zpracování masa dochází ve zcela novém provozu. U krůtího masa je důležité rychlé zchlazení a zachování správné teploty (0 až 4oC). Maso je baleno do vakua, nebo ochranné atmosféry.

Věříme, že oceníte rozšíření našeho sortimentu vepřového, telecího a hovězího masa o takto kvalitní krůtí maso českého původu.
Přejeme Vám dobrou chuť.

 

KVALITU POZNÁTE PODLE CHUTI.