Řeznické novinky

Skip Navigation Links

Nová řada výrobků

Připravili jsme pro Vás novou výrobkovou řaduPŘIPRAVENO K VAŘENÍ neboli ready to cook!

Nevíte, co opět vařit? Potřebujete rychlé letní jídlo? Nechce se Vám trávit dlouhý čas v kuchyni a složitě řešit přípravu oběda či večeře? Čekáte hosty a potřebujete více času na jinou přípravu? Právě pro tyto situace jsme pro Vás připravili naši novou výrobkovou řadu: „PŘIPRAVENO K VAŘENÍ“ neboli ready to cook.

Nakrájeli jsme libové svaly vepřové kýty, přidali koření a přimíchali výběrovou zeleninu. Na Vás už bude jen připravit rozpálenou pánev s trochou oleje, námi připravenou směs v pánvi 7–10 minut opékat až do změknutí zeleniny. Maso opečte do zlatavé barvy. Mezi tím je čas na rychlou přípravu přílohy dle Vaší fantazie a chuti.

Připravte rýži, nudle, bulgur, hranolky, krokety nebo jen opečte tortillu či nakrájejte chleba, který s osmaženou směsí vykouzlí skvělý pokrm. Představujeme Vám 3 varianty směsí inspirované dalekými i blízkými kraji:

  • Vepřová pánev THAI – vepřová kýta na nudličky s výbušně pikantní chutí exotického Thajska, kde se snoubí spolu 4 základní chutě: slaná, sladká, pálivá a sladkokyselá. Svěžest a lahodnost pokrmu přidává cibule, mrkev, zelené fazole, paprika, bambusové výhonky, mini kukuřice, houby Jidášovo ucho.
  • Vepřová pánev KARI – nudličky vepřové kýty jemně pikantní, okořeněné na asijský způsob s  důrazem na žluté kari, doplněné směsí mrkve, papriky, pórku, cibule, zelí, hráškových lusků a  černou čínskou houbou.
  • Vepřová pánev GYROS – vepřová kýta na nudličky s kořením středomořských bylin s česnekem a paprikou tak, jak řecký gyros má být. Proužky červené, žluté a zelené papriky přidávají pokrmu
    svěžest a šťavnatost.

Základem všech směsí je vždy 65 % libové vepřové kýty nakrájené na jemné proužky a 28 % zmrazené výběrové zeleniny. Pro zachování jemnosti a šťavnatosti masa po tepelné úpravě přidáváme také 4 % rostlinného oleje. Produkty pod značkou „Připraveno k vaření“ neobsahují dusitany, konzervanty, glutamany a jsou osoleny pouze kuchyňskou solí.

Tak vyzkoušejte a  přejeme Vám dobrou chuť!