Řeznické novinky

Skip Navigation Links

Březnové ceny v klubu

Milé zákaznice, milí zákazníci,

nejen kalendář, ale i počasí nám ukazuje, že je tady březen, první jarní měsíc. V naší nabídce si stále můžete užívat zabijačkové dobroty. Ty také doplňují i další vynikající výrobky. Kromě masa a uzenin jsme v březnu zvýhodnili naše vepřové pánve.
Březnové klubové období potrvá od 4. do 30. března 2024. V naší nabídce najdete tentokrát celkem 9 výrobků s klubovou cenou, která je zvýhodněná minimálně až o 27 %  pro Vás, naše věrné zákazníky, členy klubu. Jako vždy najdete tyto výrobky označené speciální cenovkou. Náš březnový klubový leták najdete v příloze. Budeme věřit, že Vás naší nabídkou potěšíme!

 

Jelikož jsou letos  Velikonoce dříve, než v jiné roky, sledujte náš web i sociální sítě, aby Vám neunikla velikonoční otevírací doba našich prodejen. Dále si dovolujeme zdvořile zopakovat, neboť opakování je matka moudrosti, že pro uplatnění klubových cen je potřeba načíst Vaši masokartu hned na začátku Vašeho nákupu do pokladního systému. Proto Vás požádáme, mějte naši masokartu připravenou na startu Vašeho nákupu.

Vaše řeznictví Sloupnice

KVALITU POZNÁTE PODLE CHUTI.