Řeznické novinky

Skip Navigation Links

Další nové mléčné A2 výrobky

1. června 2022 - Naše mlékařky z minimlékárny v Řetové pro zákazníky připravili další nové výrobky! Pro letní grilovací sezónu to jsou mimo jiné jogurtové A2 dipy, které na pultech našich prodejen najdete od pátku 10. června v těchto třech příchutích:

  • česneková
  • bylinkový pepř
  • s pískavicí.

Veliké oblibě se těší náš stávající produkt A2 Míša v kelímku, který je vyroben z našeho A2 tvarohu tučného a je dochucen čokoládovou příchutí. Právě pro svou velkou oblibu u dětí i dospělých, si kolegyně nachystaly dvě nové příchutě:

  • malinovou a
  • vaječný likér.

Další novinkou jsou nakládané A2 čerstvé sýry. Vynikající jsou nejen k vínu, ale i ke grilovanému masu. Grilování tedy pro letošní rok dostane zcela nový rozměr, v našem řeznictví zakoupíte maso, případně již hotové marinované maso nebo grilovací klobásky. Vše doplníte lahodnými jogurtovými A2 dipy vyrobenými v naší mlékárně v Řetové, která patří pod naši mateřskou společnost ZD Sloupnice.

 

Víte, co znamená označení A2 v názvech všech našich mléčných výrobků? Toto označení značí Vám, tedy našim zákazníkům, že výrobek je vyroben z certifikovaného A2 mléka, tedy takového, které obsahuje ze 100 % pouze A2 betakaseiny.

Rozdíl mezi běžným konvenčním mlékem a certifikovaným A2 mlékem Vám přibliží náš článek o A2 mléce.