Řeznické novinky

Skip Navigation Links

Klubové ceny červen

Milé zákaznice, milí zákazníci,

dnes je poslední květnový den, to tedy znamená, že zítra v sobotu 1. června je Mezinárodní den dětí. Přejeme tedy všem dětem ve vašich rodinách či blízkém okolí, aby si oslavu svého dne opravdu užily. Protože láska prochází žaludkem, potěšte své ratolesti a uvařte jim jejich oblíbené jídlo. Všemi generacemi oblíbenou dětskou klasikou jsou řízky s bramborovou kaší, nebo hovězí s rajskou omáčkou. Starší děti také ocení oblíbené kebaby a tortilly, které rychle vykouzlíte s našimi vepřovými pánvemi z řady Připraveno k vaření.

Další červnové klubové období začíná v tradičním pondělním termínu, tedy v pondělí 3. června a potrvá až do soboty 29. června. V naší nabídce najdete tentokrát 9 výrobků s klubovou cenou, která je zvýhodněná výhradně pro naše věrné zákazníky - členy klubu. Jako vždy najdete tyto výrobky označené speciální cenovkou. Červnový klubový leták najdete v příloze. Budeme věřit, že Vás naše nová nabídka potěší.

Měli jsme radost z veškerých krásných hodnocení a recenzí naší nově opravené prodejny na náměstí ve Vysokém Mýtě.  Děkujeme za ně. Tato hodnocení jsou na portálu Firmy.cz opravdu důležitým faktorem pro další zákazníky, kteří hledají kvalitní maso a uzeniny. Pokud nakupujete v našich prodejnách v Chocni, případně v Dolním Újezdě, rádi bychom Vás požádali o chvilku času a zhodnocení nejen pomocí hvězdiček, ale také pomocí krátkého textu o nás, našich výrobcích či prodejně jako takové.

Prodejnu v Chocni můžete hodnotit na tomto odkazu:
https://www.firmy.cz/detail/13013075-reznictvi-sloupnice-s-r-o-chocen.html#hodnoceni

Prodejnu v Dolním Újezdě můžete hodnotit na tomto odkazu:
https://www.firmy.cz/detail/13255045-reznictvi-sloupnice-s-r-o-dolni-ujezd.html#hodnoceni

Za hodnocení Vám předem děkujeme. Užijte si nadcházející víkend.

Vaše řeznictví Sloupnice

KVALITU POZNÁTE PODLE CHUTI.