Řeznické novinky

Skip Navigation Links

Klubové ceny v květnu

Milé zákaznice, milí zákazníci,

někdy máme pocit, že čas běží jako splašený kůň, protože kalendář nám jasně ukazuje, že je již květen. V květnu začíná klubové období opět v tradičním pondělním termínu, tedy v pondělí 6. května a potrvá až do 31. května.

V naší nabídce najdete tento měsíc celkem 8 výrobků s klubovou cenou, která je zvýhodněná až o 38 % pro Vás, naše věrné zákazníky, členy klubu. Jako vždy najdete tyto výrobky označené speciální cenovkou. Náš květnový klubový leták najdete ve fotogalerii. Budeme věřit, že Vás naše nová nabídka osloví a potěší.

Možná jste to zaregistrovali na sociálních sítích, možná o tom ještě nevíte. V pondělí 29. dubna 2024 jsme slavnostně otevřeli nově opravenou prodejnu na náměstí Přemysla Otakara II č.p. 212/II ve Vysokém Mýtě. Jak naše prodejna nyní vypadá? Mrkněte se na náš web, máme nejen nové interiéry, ale také zcela novou fasádu.

Pokud jste v naší prodejně již byli a rádi byste ji ohodnotili, máte možnost na tomto odkazu: https://www.firmy.cz/detail/12926984-reznictvi-sloupnice-s-r-o-vysoke-myto.html#pridat-hodnoceni

 

Za hodnocení Vám předem děkujeme.

Vaše řeznictví Sloupnice

 

KVALITU POZNÁTE PODLE CHUTI.