Řeznické novinky

Skip Navigation Links

Odstávka výroby minimlékárny

Prosíme pozor, chystáme odstávku výroby v minimlékárně z důvodu stavebních prací. Naše minimlékárna potřebuje rozšířit chladící boxy, a tak jsme nuceni v týdnu od pondělí 20. června do pátku 24. června 2022 zcela odstavit výrobu našich mléčných A2 produktů.

Proto bude také ve čtvrtek 23. června zavřené prodejní okénko naší minimlékárny.

Kdy a jaké výrobky budou na našich prodejnách ke koupi?

V týdnu od pondělí 13. 6. budou tradiční závozy

  • v úterý 14. června,
  • ve čtvrtek 16. června a
  • posílený závoz v pátek 17. června všech našich výrobků, tedy i novinek v podobě jogurtových A2 dipů. Ke konci tohoto týdne také kolegyně mlékařky vyrobí větší množství všech produktů, jejichž doba trvalinvosti je větší než 5 dní.

V týdnu 20. - 24. června, kdy bude ODSTÁVKA, na pultech našich řeznických prodejen najdete především tyto výrobky: 

  • jogurty, 
  • jogurtová mléka a 
  • tvaroh oceněný značkou Regionální potravina Pardubického kraje.

Věříme, že odborná firma, která bude rozšiřovat naše chladící boxy, stihne vše tak, jak slíbila a naše výroba opět naplno začne v pondělí 27. června, čím by naše mléčné A2 produkty byly opět k dispozici na prodejnách v úterý 28. června ráno.

Všem milovníkům A2 mléčných produktů děkujeme za pochopení.
Tým mlékárny ZD Sloupnice v Řetové

 

Víte, že naše výroba splnila všechny podmínky a naše mléko, výrobky z něj i celá mlékárna je držitelem certifikátu A2 mléko? Tento certifikát deklaruje, že je naše A2 mléko 100% pouze s obsahem A2 betakaseinů, že při dojení, ani následném zpracování nikde nedochází k promíchání s běžným konvenčním mlékem. A2 mléko je v ČR poměrně neznámé, ve světě a západních státech si však našlo cestu na trh před více než 20 lety. Certifikované A2 mléko a výrobky z něj na trh v ČR dodáváme jako jedni z prvních. Jaké má A2 mléko benefity a co to vlastně je? To vše se dozvíte v tomto našem článku.