Řeznické novinky

Skip Navigation Links

Zavádíme klubové ceny

13. srpna 2023, Sloupnice: Milé zákaznice, milí zákazníci, máme pro Vás novinku! Rozšiřujeme výhody našeho věrnostního programu zákaznické masokarty a zavádíme KLUBOVÉ CENY. To jsou zvýhodněné ceny výrobků ve srovnání s našimi běžnými pultovými cenami o 15 – 20 % a platí výhradně pro držitele naší masokarty, zaměstnanecké mechokarty nebo karty ZD Dolní Újezd.

První období pro klubové ceny

Od 14. srpna do 31. srpna 2023 najdete v pultech našich prodejen celkem 9 výrobků označené speciální cenovkou. Klubovou cenu jsme připravili u vybraných výrobků ze sortimentu:

  • našeho vepřového a hovězího masa,
  • našich uzenin a
  • nové řady vepřových pánví „připraveno k vaření“.

Věříme, že si z naší nabídky vybere každý náš zákazník. Nahlédněte do našeho letáku, které výrobky můžete zakoupit nově za zvýhodněnou cenu díky Vaší masokartě.

Pro správné načtení klubových cen je potřeba svou masokartu zadat hned na začátku nákupu, tedy před prvním načtením zboží. Děkujeme za pochopení.

I nadále zůstává v platnosti sběr bodů (kreditů) s naší masokartou, se kterými později můžete uhradit část Vašeho nákupu u nás.

Ještě naši zákaznickou masokartu nemáte? Můžete si o její vydání požádat osobně v našich prodejnách, nebo elektronicky pomocí formuláře.

Sledujte pečlivě naše webové novinky, zveřejníme klubové ceny na další zářijové období.